Home / VIDEO (page 2)

VIDEO

Zgjeroni këpucët në mënyrë të sigurt me këtë truk të mahnitshëm!

Padyshim që ndonjëherë gjatë jetës tuaj keni pasur probleme me këpucë të ngushta, e veçanërisht me këpucë të reja. Nëse mendoni se këpucët e përpunuara nga materiale natyrale, si p.sh. nga lëkura, nuk mund të zgjerohen, atëherë mos u dëshpëroni sepse ka zgjidhje për këtë problem.shoes-stretching-DIYMerrni dy qese dhe mbyllni …

Read More »

Bakllava Turke

Perberesit: 1 kg miell 7 kokrra veze pak kripe 500 gr arra te thermuara 700 gr gjalpe 600 gr niseshte 1 gote kos 1 gote uje Per shurupin: 2 kg sheqer 1 liter uje Kliko videon me poshte.

Read More »

Cupcake [ëmbëlsira] per festa

Perberesit: (per 24 cope) 3 kokrra veze 1 filxhan caji kos (200ml) 1 filxhan caji sheqer 1 filxhan kafe vaj 1 luge gjelle konjak 1 luge kafe sode buke pak lekure te grire limoni 1 pako vanilje 300 gr miell Kliko videon me poshte.

Read More »