Home / VIDEO

VIDEO

6 çajrat që ju ndihmojnë të humbni peshë (Video)

Dijetat janë të lodhshme dhe njerëzit heqin dorë shpejt nga to, sidomos në stinën e dimrit. I ftohti që sjell dimri mund të ekuilibrohet me ca gota çaj brenda ditës, e cila ndihmon gjithashtu edhe për humbje në peshë, transmeton lajmi.net  Për udhezime më të sakta në lidhje me mënyrën …

Read More »

5 përdorime çudibërëse tё llakut që nuk i ke ditur

Llak: tri shkronja, njё fjalё, njёmijё kuptime dhe pёrdorime. Mund tё themi qё ёshtё njё nga gjёrat mё tё vlefshme qё ka shpikur njeriu. Njё nga produktet qё nuk mungon asnjёherё nё shtёpi, sidomos nё kuletёn e bukurisё. E pёlqen dhe e preferon, por çfarё do tё ndodhё tani qё …

Read More »