Home / VIDEO

VIDEO

Real Madridi arrinë marrëveshje me një Super Lojtar!

Real Madridi eshte vetem nje hap larg per te nenshkruar me Dani Ceballos. Negociatat jane intensifikuar dhe Real Madridi eshte fare prane per te mbyllur marreveshjen.Maredheniet ne mes klubeve jane te mira dhe mareveshja mund te mbyllet per 15-20 milion euro.Ja dhe nje video rreth aftesive te ketij lojtari,për ta …

Read More »

LAJMI FUNDIT: Real Madrid gati ofertën për Mbappe

Ylli i Monacos, Kylian Mbappe thuhet se është siguruar nga Zinedine Zidane dhe Florentino Perez se njëri nga anëtar e treshes së sulmit “BBC” do të largohet nga Real Madrid për t’ia bërë një vend atij. Sipas L’Equipe, trajneri i Realit, Zinedine Zidane dhe Presidenti Florentino Perez takuan personalisht Mbappen …

Read More »

Maska natyrale për flokë të shëndetshëm

Maskat me përbërës natyralë janë gjithnjë një ide e mirë ! Janë ushqyese, hidratuese dhe duket se i rikthejnë shkëlqimin lëkurës apo flokëve. Larg kimikateve dhe produkteve kozmetike, po ju sjellim 3 receta maskash për të trajtuar problemet më të shpeshta të flokëve : majat e djegura, flokët e hollë …

Read More »

Një hudhër nën jastëk bën mrekulli për gjumin

Një hudhër nën jastëk bën mrekulli për gjumin Ne lehtë mund të themi se hudhra është një ndër ushqimet më të shëndetshme në planet pasi është e ngarkuar me një varg përbërësish natyror që sigurojnë përfitime shëndetësore të mëdha. Ka shumë arsye pse ju duhet të konsumoni hudhër çdo ditë …

Read More »

Si ta eliminoni dhimbjen e kokës për 30 sekonda

Një dhimbje koke nuk është më e këndshmja e ndjenjave, sidomos kur ajo iu godet në punë apo në rrugë, kur ju nuk keni pilula me vete, dhe ju në të vërtetë nuk doni t’i merrni ato derisa të jetë plotësisht e nevojshme. Sot do t’iu tregojmë një metodë të …

Read More »