Home / Admin

Admin

Real Madridi arrinë marrëveshje me një Super Lojtar!

Real Madridi eshte vetem nje hap larg per te nenshkruar me Dani Ceballos. Negociatat jane intensifikuar dhe Real Madridi eshte fare prane per te mbyllur marreveshjen.Maredheniet ne mes klubeve jane te mira dhe mareveshja mund te mbyllet per 15-20 milion euro.Ja dhe nje video rreth aftesive te ketij lojtari,për ta …

Read More »

Ja Si të përgatisni një nutellamisu (Receta+Foto)

Përbërësit: Një pako keksa tiramisu Një pako maskarpone (1.75 gr) 250 ml hopla 500 ml qumësht 4 lugë gjelle nutella Një vanilje sheqer Një lugë kafe Përgatitja: Fillimisht, qumështin dhe nutellën i bëni bashkë në një enë dhe i vloni. Pastaj keksat tiramisu i zbutni në qumështin e vluar me …

Read More »

Ja Receta natyrale kundër rrudhave

Madje disa njerëz edhe e konsiderojnë si ekuivalente me botoksin, por e mira e kësaj maske është se është krejtësisht natyrale dhe mund ta bëjë lëkurën tuaj të duket edhe më bukur, edhe më e re se sa kur përdorni botoksin, transmeton Klan Kosova. Përbërësit: 1 e bardhë e vezës …

Read More »