Home / admin

admin

Befason më e votuara e LDK’së do koalicion me…

Për të dytën herë me radhë në zgjedhjet parlamentare, Vjosa Osmani është deputetja më e votuar në Kosovë. Pavarësisht se ishte renditur e 81-ta në listën e LDK-së për deputetë, Vjosa Osmani thotë së në zgjedhjet e 11 qershorit mori rreth 65 mijë vota. Në një intervistë për KTV-në, ajo …

Read More »

Gjendet foleja e rrallë në Librazhd

Kënaqësia që të ofron kjo pamje është me të vërtetë e mrekullueshme. Është një emocion për të cilin duket se nuk gjen dot fjalë për ta përshkruar. Kjo fole e mbushur plot me vezë është gjetur në Sopot të qytetit të Librazhdit. Fotoja e rrallë është publikuar nga gazetari Agim …

Read More »

​Mustafi tallet shumë keq me Draxlerin (Video)

Shkodran Mustafi është shumë aktiv në rrjetet sociale, sidomos në Instagram Mustafi gjatë ditës së sotme ka ngacmuar dy bashkëlojtarë te Gjermania, mesfushorin Emre Can dhe kapitenin Julian Draxler. Ai ka publikuar një video të Draxlerit dukë ngrënë darkë dhe më pas tallet me të për mënyrën se si ishte …

Read More »